Veldensteiner

Rádi bychom Vám představili další pivka z naší prodejny. Tentokrát se jedná o bavorský pivovárek Kaiser Bräu z městečka Neuhaus/Pegnitz.

Aktuálně na naší prodejně najdete „Veldensteiner Zwickel" a „Veldensteiner Weisse".

Veldensteiner Zwickel

 

Jde o „kvasničák" z ječmenného sladu. Mírně chmelený Veldensteiner Zwickel má jantarovou barvu, je to nefiltrovaná a přirozeně zakalená pivní specialita. Všechny podstatné částice (obilí a kvasnice) jsou při procesu vaření v pivu zachovány a dodávají pivu jemnou plnou chuť. Obsah sladiny je u piva Veldensteiner Zwickel 12,3 promile, obsah alkoholu je 5,4% objemu. Na dně lahve najdete silnou vrstvu usazených kvasnic, které samozřejmě doporučujeme rozmíchat, dolít do půllitru a vychutnat s celým pivem.

 

 

 

Veldensteiner Weissbier

 

 

Veldensteiner Weissbier je osvěžující, jemné a jemně chmelené pivo s ovocnou příchutí. Nemá tak plnou chuť jako jiná pšeničná piva, zato však vyniká silnými banánovými tóny jak v chuti, tak vůni, je plné přírodních kvasnic. Obsah sladiny je 11,7 promile, obsah alkoholu je 5,1% objemu. Ideální pro osvěžení v letních měsících!

 

 

 

 

Obě piva mají patentní korunkový keramický uzávěr a ručně malovanou etiketu, vedle lahodné chuti se tak hodí i jako stylový dárek!

Více informací o pivech Veldensteiner najdete v rubrice „pivostudium".

Aktuality

19. 7. 2020

Teorie bečky

29. 3. 2017

Lednice aktuálně!

Čerstvé pivo z našich lednic ...

archív

TOPlist

 

Najdete nás také na: