Opět úžasná nabídka zahraničních speciálů!


Kdopak už vyzkoušel pivo z Estonska? VIRU premium je naše další novinka! Obsah alkoholu 5% obj. Zaručeně zajímavý kousek do vaší sbírky lahví i chutí! :)

A další novinka! Kelpie Seaweed Ale (Skotsko)
Pivo vařené s přídavkem čerstvých mořských řas rozdrcených na kaši, tyto řasy pochází z pobřeží Agryll. Pivo prochází konečnou velice jemnou filtrací. Celkově lze toto pivo charakterizovat jako čokoládový Ale s decentním přírodním mořským aromatem. Alkohol 4,4% obj.

Další bomba! Fraoch - Heather Ale. Pivo původem ze Skotska. Typ piva Heather (vřesový) je nejstarší typ piva Ale, vaří se ve skotsku přes 4tis. let. Je vařen ze sladového ječmenu a vřesových květů. Vyjmečná nabídka!Další bomba! Fraoch - Heather Ale. Pivo původem ze Skotska. Typ piva Heather (vřesový) je nejstarší typ piva Ale, vaří se ve skotsku přes 4tis. let. Je vařen ze sladového ječmenu a vřesových květů. Vyjmečná nabídka!
Další novinka ze které máme obrovskou radost! Zamířila k nám rovnou ze Skotska. Jedná se o chuťově velice zajímavý porter. Naprosto neprůsvitný... Alkohol 5,6%. 

                              

Aktuality

19. 7. 2020

Teorie bečky

29. 3. 2017

Lednice aktuálně!

Čerstvé pivo z našich lednic ...

archív

TOPlist

 

Najdete nás také na: