V novoroční výprodeji nabízíme desítky druhů piv z celého světa! Bližší informace obdržíte přímo na prodejně.

Vánoční čas je již za námi, přesto si však můžete zpříjemnit zimní večery řadou vánočních speciálů, které se jindy během roku nevaří: tmavá 13° Eliška z pivovaru Polička patí k nejlepším českým pivům vůbec (viz. rubrika "Pivostudium"), pivovar Hanušovice připravil speciální polotmavý vánoční ležák "Vánoční holba" se stupňovitostí 13,51° (nadmořská výška vrcholu Šerák v pohoří Jeseníku), z českých piv dále najdete poslední kousky Vánočního Krakonoše 12°, Svátečního Poutníka 14° a Vánoční speciál z Nové Paky.

V Rakousku patří k zimnímu období tradice vaření silných piv tzv. "Bockbier", která se hodí nejen na sváteční stůl, ale zahřejí i po práci v mrazivém počasí. Z nabídky Bockbierů můžete stále ještě ochutnat výborný 16° Grieskirchner Festbock v balení 0,5 a 0,33 l (obah alkoholu 7,1 %) a také 16° Kapsreiter Landbier Bock s pěknou malovanou etiketou 0,33 l (6,9% alkoholu). Obě piva jsou stočena před Vánocemi a zrála více jak 100 dnů.

 

Duff beer, který proslavil legendární seriál Simpsonovi nabízíme již ve 2 verzích, vedle klasického ležáku nově i jako "Duff Grape" - weizenbier s příchutí červeného pomeranče a grapefruitu.

Aktuality

19. 7. 2020

Teorie bečky

29. 3. 2017

Lednice aktuálně!

Čerstvé pivo z našich lednic ...

archív

TOPlist

 

Najdete nás také na: