Právě dorazila čerstvá várka rakoských speciálů, těšit se můžete na již zaběhnuté kousky a navíc máme nový typ Radleru, který je ještě chutnější než ten minulý! Dále oblíbené packy po 6ks ve velice moderním provedení. Také máme skladem sudové pivo Grieskirchner Weisse 25l.

 

Greiskirchner Weisse 0,5L:

Pivo vařené dle bavorské receptury. Světlé, svrchně kvašené, nefiltrované, kvasnicové pšeničné pivo. Pivo pro všechny, kdo umí ocenit excelentní Weissbier. Složení: voda, pšeničný slad, ječmenný slad, chmel, kvasnice. Obsah alkoholu: 5,1% obj.,12,2°

 

 

 

 

 

Kapsreiter Hopfenkrone (chmelová koruna) 0,5L:

 

Rozvité květy chmelových šišek jsou během vaření piva harmonicky rozpuštěny, slity a utopeny s ječmenným sladem, se kterým tvoří dokonalé splynutí chmelového aroma a chuti s chutí a buketem sladu.

 

Když o letních nedělích svolávají zvony k rannímu doušku, je čas posedět pod rozkvetlou korunou stromu a vychutnat si žejdlík vybrané pivní speciality. Vysoce hodnotný slad, ušlechtilý chmel a průzračně čistá pramenitá voda povyšují toto pivo na excelentní chmelovou specialitu plzeňského typu. Toto pivo má od všecho něco, ale ne málo! Stoleté umění sládků starobylého pivovaru Kapsreiter má    svoji pomyslnou korunu, která dala pivu svůj název – Hopfenkrone.

Kapsreiter - Landbier hell 0,5L:

 

Toto pivo charakterizuje vyladěná chuť sladů, pivo bylo vyznamenáno v roce 2009 Zlatou medailí Německé zemědělské komory DLG. Ocenění Německé zemědělské komory DLG patří světově k nejnáročnějším testům piva s anonymními ochutnávkami, ročne se ho účastní stovky piv, trvá tři měsíce a pozornost je vedle chuti věnována i celé řadě kvalitativních ukazatelů, jakými jsou například dlouhodobá stabilita pěny a podobně. Této soutěže se mohou účastnit pouze pivovary vařící své pivo podle německého zákona o čistotě piva - Reinheitsgebot z roku 1516, tedy výhradně jen ze sladu, vody a chmele. Získání stříbrné medaile je důkazem umu místních sládků a nepřímo i kvality surovin, ze kterých je pivo vařeno. Nositelé tohoto ocenění mohou být právem na své výrobky pyšní, neboť tato piva patří mezi absolutní světovou špičku!

Kapsreiter Landbier Märzen (březňák) 0,5L:

 

Kapsreiter Landbier Märzen vyniká speciální sladovou kompozicí, plnou tělnatou a přesto jemnou chutí s výrazným hořkým dozníváním. Nejlepší suroviny a náročný způsob vaření jsou garanty nejlepšího chuťového zážitku. Toto pivo je chloubou malého rodinného pivovaru Kapsreiter.

 


 

 

Kapsreiter - Stadtbräu 0,5L:

 

Stadtbräu označují místní sládci jako mistrovský kus svého umění. Slad pro toto pivo vyrábí poslední a jediná bavorská sladovna, která připravuje pivo tradičním způsobem čeřením-filtrováním na přírodních humnech z tzv. „přední sladiny“. Jak je u pivovaru Kapsreiter zvykem jsou piva ozdobena krásnou kreslenou etiketou s historickým motivem, výstavní jsou i pivní lahve s korunkovým uzávěrem.

 

Aktuality

19. 7. 2020

Teorie bečky

29. 3. 2017

Lednice aktuálně!

Čerstvé pivo z našich lednic ...

archív

TOPlist

 

Najdete nás také na: